Gmakin. Речі, які завжди із собою

GmakinTM – український бренд з виробництва чохлів для телефонів, планшетів, електронних книг, а також чохлів, повсякденних сумок та сумок для ноутбуків. GmakinTM створює неймовірно стильні та душевні аксесуари, які хочеться взяти в руки та більше не відпускати. Відмінна риса бренду - поєднання матеріалів різних фактур, простий лаконічний дизайн.

Від ідеї до власної торгової марки

Бренд Gmakin був створений у 2014 році та розпочинався з повстяних чохлів, які шилися на замовлення компанією-підрядником. Вже за рік асортимент моделей та матеріалів, з яких вони виготовлені, значно розширився. Тому, щоб забезпечити максимальну якість продукції за оптимальної ціни, у GmakinTM відкрили власний цех з розкрою та пошиття чохлів та сумок.

Окрім зниження витрат на виробництво, це дозволило впровадити подвійний контроль якості готової продукції – спочатку перевіряється міцність та рівність рядка на деталях та вже готових чохлах, а перед відправкою зі складу – чистота виробу. Купуючи який-небудь чохол або сумку ТМ Gmakin, ви можете бути впевнені, що він гарантовано міцний, прослужить дуже довго і виглядатиме презентабельно.

Торгова марка Gmakin офіційно зареєстрована в Україні з 2016 р. Продукція цього бренду має всі необхідні гігієнічні сертифікати, що підтверджують якість та безпеку чохлів Gmakin.

Фактура та дизайн для тактильного задоволення

Модельний ряд GmakinTM включає понад 100 різноманітних моделей. В асортименті не тільки повстяні або шкіряні чохли та сумки, але й комбіновані варіанти, в яких органічно поєднуються різні фактури, відтінки та форми.

Для виготовлення чохлів GmakinTM використовуються виключно якісні матеріали українського та зарубіжного виробництва - натуральна повсть, натуральна шкіра, еко-шкіра (шкірзам) та ін. Незалежно від обраного варіанту, це обов'язково буде приємна на дотик річ, яку не захочеться випускати з рук . У GmakinTM вміють зробити акцент на тактильному задоволенні від володіння такою, здавалося б, банальною річчю, як чохол для гаджетів.